Temizlik ürünleri arasında halı yıkama şampuanları, halı yıkamalarında son derece başarılı neticeler verse de, bol tazyikli su ile yıkanması gereken halılarınızı evde veya bahçede yıkamanızı önermiyoruz. Çünkü su sarfiyatı konusunda tasarruf yapılması gereken bir dönemde yaşıyoruz.

Kelebek Halı Yıkama halıları çok daha ekonomik bir şekilde üstelik daha temiz olarak yıkıyor. Metre kare başına aldığı ücretlerle temiz bir şekilde Halı Yıkama hizmeti sunuyor.

Hem topluca yıkanan halılar için su sarfiyatı daha aza indirgenmiş oluyor hem de ekonomik  bir şekilde bu işi çözmüş oluyorsunuz. Bu nedenle halı yıkama işlemeni evde değil de Kelebek Halı Yıkama firmasında güvenle bu hizmeti yaptırabilirsiniz.

Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Halı temizliği de tıpkı diğer ev eşyalarımız gibi belirli sürelerde bakım ister ancak bu bakım sıklığı biraz daha fazladır çünkü evlerde kullanılan halılar zaman la yerde olmalarından dolayı diğer ev eşyalarından daha fazla kirlenirler bu yüzden sürekli bakım isterler.

Halılarımızın temizliği nasıl olmalıdır derken halılarımızın hafda da 3-5 kere elektrik süpürgesi ile temizlemek mağlesef temizlik sayılmıyor.Çünkü bu işlem sadece halı üzerindeki kirli parçaları ve tozları bir nebze azaltır ancak halı üzerinde bir çok mikro organizma yaşamına devam eder.

Halı Yıkama Hakkında Merak Edilenler

Halı yıkama konusunda merak edilen bir çok konu bulunmaktadır bu konuların en önemlisi halım temiz olur mu? konusudur halılarınızın temiz yada kirli olacağı hakkında yıkama firmasından kesin bir bilgi almanız zordur çünkü her halı yıkama firması halınızı kendi usulünce yıkar kurutur ve size teslim eder.Önemli olan halı yıkama konusunda uygulanan teknikler ve kullanılan malzemelerdir.

Halı temizliğinde esas konu halıların hijyen kurallarını en üst düzeyde tutarak yıkama işleminden ibarettir,halılarınızı yıkama firmasından teslim aldığınızda bir bakış da temiz yada kirli olduğunu anlayabilirsiniz ancak halınızın ne derece hijyenik olduğunu bir bakış da anlamak çok zordur,bu yüzden halı temizleme işleminde halının temiz olmasından daha önemli bir konu vardır ki oda halıların hijyen kurallarına uygun yıkanmasıdır.

Halı Yıkamada Bilinen Yanlışlar

Halı yıkamada maalesef siz değerli müşterilerimiz halı yıkama konusunda bir çok unsuru yanlış bilmektesiniz.Maalesef halı yıkama konusunda yeterli bilinç ve tecrübe ülkemizde henüz çok fazla oluşmuş değildir.Bu yüzden bir çok kişi ve kurum bu konuda hatalı yıkama hizmeti ile karşı karşıya kalmaktadır.Gerek halı yıkama gerekse koltuk yıkama konusunda Ankara da Kelebek halı yıkama firmamız sizlere bazı bilgileri vermeyi zorunlu bilir.Halı yıkama konusunda ciddi ve kaliteli bir hizmet almak için halı yıkama firması tercih ederken sadece fiyata odaklanmak son derece yanlış olacaktır.Halı yıkama konusunda en iyi hizmeti almak mümkün olamasada piyasa kriterlerine göre iyi bir hizmet almak bir kaç araştırma ile mümkün olacaktır…