Koltuk Yıkama dikkat isteyen bir uygulamadır. Koltuk Yıkama öncesi tamamen mikrop kırıcı kimyasallarla ıslatılarak ilaçlanmalı ve de koltuk yüzeyindeki tüm kirlerin koltuk yıkama öncesi yüzeye çıkabilmesi için kaliteli çeşitli kimyasallarla yüzeyde toplanması sağlanmalıdır. Ayrıca bu kaliteli kimyasalların lekeler ve de kirleri yumuşatarak yıkama sırasında kolaylık sağlayıcı ürünlerden oluşması koltuk yıkama öncesi yapılması şart olan başlangıçtır.

Ankara Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama hizmetini alanında profesyonel ekibi ile birlikte % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek gerçekleştirmektedir.

 

YERİNDE KOLTUK YIKAMA NASIL YAPILIR? 

Koltuk yıkama yılda en az periyodik olarak 2 defa yapılması gereken bir işlemdir. Koltuklarınız firma ekiplerimiz tarafından adresinize gelinerek bizzat yerinde yıkama işlemi ile yıkanmaktadır. Koltuklarınız fırçalama ardından ise vakumlama işlemi ile ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Böylelikle koltuklarınız hem hijyene kavuşmuş hem de ömrü uzamış olmaktadır. Koltuklarınız antibakteriyel ilaçlarla fırçalama yöntemi ile %90 leke çıkarma garantisi ile ekip arkadaşlarımızın kontrolü altında yıkanmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi eğer koltuklarınız işini bilen bir firma tarafından uygulamaya sokulmazsa ciddi hasarlara mağruz kalabilir. İdeal koltuk yıkama hakkında bilgi verecek olursak koltuklarınız yıkanırken ilk önce deterjanlı su verilerek lekeler yumuşatılmalı bir süre bekledikten sonra çıkarılması zor olan lekelerden başlayarak antibakteriyel ilaçlarla fırçalanarak yıkanmalıdır. Daha sonra da yıkama işlemi kadar önem taşıyan vakumlama işlemi ile koltuklar  su vakumlanmalıdır. Böylelikle koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Diğer bir yandan firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Yıkama işlemini yaparken kullandığı malzemeler antibakteriyel özelliği taşıyor mu? Ne derece güvenilir?Yeterli derecede deneyim ve tecrübelere sahip mi? Bunların cevabını firmanız size net bir şekilde verebiliyor mu? Firmanızı seçerken bu hususlara dikkat ederseniz koltuklarınız da zarar görmeden profesyonel bir şekilde garanti kapsamı altında yıkanmış olacaktır.