Perde Yıkama nın ne kadar zor bir işlem olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bahar temizliğinin başladığı şu günlerde Ankara Perde Yıkama sizlere Perde Yıkama hizmetini sunarak bu zor işlemden sizleri kurtarıyor.

Ankara Perde Yıkama firmasında kumaş, saten, tül, zebra, stor, jaluzi vb. perdeleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Kelebek Perde Yıkama firmasında ki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar.

ankaraperdeyikama

 

ZEBRA PERDE YIKAMA

Zebra perdeler görünümü renkleri ve zerafeti ile perdeler arasında en güzel ve hoş görünümlü bir perde çeşitli diyebiliriz. Fakat zebra perde hoş görünümü aradan bir süre geçtikten sonra neredeyse kaybolmaktadır sebebi kirlenmesi ve temizlenmesi gerektiği için üzerinde oluşan kir zebra perdenin tüm görselliğini ve canlılığını yok etmektedir.

Özellikle zebra perde yıkama çok güç olan ve tecrübeli bir firmanın temizliğini yapması gereken bir ürün olması sebebi ile senede mutlaka 1 veya 2 kere yıkanması şarttır. Fakat müşterilerimiz zebra perdelerini 1 sene içerisinde yıkatma yüzdesi nerdeyse % 40 civarındadır.

0312 365 0123 ANKARA KELEBEK PERDE YIKAMA

Bu sebepten evinizin en hoş ve güzel eşyasının tüm görselliği bozulmaktadır. Biz Ankara da Kelebek  perde yıkama olarak zebra perdelerinizi en kaliteli şekilde yıkayıp size sunmaktayız. Üstelik sökme takma ücreti almadan sizde perdelerinizin eski görünümüne kavuşmasını istiyorsanız bir telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

STORE PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama zor ve zahmetli bir işlemdir. Temizlik aşamsı zor ve meşakatli olduğundan işini bilen firmalar vermeli bu konuda seçici olmalısınız.Her perde yıkama işi yapıyorum diyene perdelerinizi teslim etmeden önce kısa bir araştırma yapmalısınız. Nerde yıkama yapıyorsunuz. Yıkama işlemlerinde ne gibi deterjanlar kullanıyorsunuz.Kaç günde teslim ediyorsunuz gibi bu sorulara verilen cevaplar sizleri tatmin etmeye yetiyorsa perdelerinizi rahatlık ile verebilirsiniz.

 

Ankara  stor perde yıkama olarak bizler perde yıkama işlemlerinde uzman personellerimizi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin bir telefon ile başlayan temizlik anlayışımız bizlerin perdelerinizi tekrar evlerinize montaj etmesi ile tamamlanmaktadır.Ankara  perde yıkama olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti açısından memnun kalmadığınız hiç bir üründen ücret talep etmiyoruz.Günlük yaşantımızda birçok bayanın korkulu rüyası olarak gördüğü bahar temizliğinin içerisinde yer alan perde yıkama işlemi artık perde yıkama firmaları sayesinde korkulu rüya olmaktan çıkıp çok kolay hal almaktadır. Perdeler ortamdaki kirli havayı ve mikropları hemence içine sindirerek kirlenir.Ayrıca o ortamdaki havayı daha da çok kirletebilir. Bu kirliliği önlemek için perdeleri sık aralıklarla yıkatmamız gerekmektedir. Çünkü kirlenen perdeler bulunduğu havayı kirletir ve o havayı soluyan kişilere sağlık sorunları açabilmektedir.Ankara stor perde yıkama firması olarak bu sağlık sorunlarına sebep olan kir ve mikropları perdeleriniz den temizlemekteyiz.